Lady Gaga avalikustab, mis tema ja Bradley Cooperi vahel tegelikult oli: me tahtsime, et inimesed tunneks seda armastust


Lady Gaga avalikustab, mis tema ja Bradley Cooperi vahel tegelikult oli: me tahtsime, et inimesed tunneks seda armastust
Scanpix

Lauljatar Lady Gaga ja näitleja Bradley Cooper olid selle aasta alguses üks kõmulisemaid väidetavaid armupaare. Nüüd paljastab filmis "Täht on sündinud" koos Cooperiga mänginud Gaga selle, mis tõeliselt nende vahel toimus.

Avameelses intervjuus ajakirjaga Elle tunnistab lauljatar, et nad tahtsidki, et inimesed usuks nende armastusse. "Ausalt öeldes on meedia väga rumal. Ma mõtlen seda, et me tegime ikkagi ju loo armastusest. Me loomulikult tahtsimegi, et inimesed usuksid, et me oleme armunud," tunnistab Gaga.

Palju küsimärke tõstatas Gaga ja Cooperi esinemine ka Oscarite galal, kus publikust jälgis show'd ka viimase toonane elukaaslane ja lapse ema, modell Irina Shayk. "Me tahtsime, et inimesed tunneks armastust Oscaritel. Me tahtsime, et see läheks läbi kaamerate ja iga televiisori, kust seda vaadatakse," meenutab lauljatar.

Kuid kuulujutuveskid hakkasid üha enam töötama alles mõni aeg hiljem, kui Cooper ja Shayk teatasid, et nende suhte on läbi. "Ma usun, et me tegime hea töö," ütleb Gaga viidates sellele, et nad panid inimesed uskuma, et nende vahel on tõesti midagi.