Lahutav Siret Kotka-Repinski avalikustab, mida ta teeks järgmise armastatuga teisiti: ma ei tohi end uues suhtes ära kaotada

 (13)
Lahutav Siret Kotka-Repinski avalikustab, mida ta teeks järgmise armastatuga teisiti: ma ei tohi end uues suhtes ära kaotada
Foto: Aivar Kullamaa

"Usaldus ja usk uude armastusse pole kuhugi kadunud," tunnistab selle nädala Kroonikas Siret Kotka-Repinski, kes on vaatamata purunenud abielule juba otsimas uut suhet.

"Ma loodan, et leian peagi enda kõrvale kellegi, kellele saan olla parem mina. Ma olen uuele armastusele avatud. Tean, et ma ei tohi end uues suhtes ära kaotada, nagu kaotasin end suhtes Martiniga," tunnistab Siret.

Ta arvab, et panustada tuleks iseendasse ja armastada iseend, siis oled armastusväärne ka teisele ja jaksad uuele armastusele pühenduda. "Minul sai naiselikkuse väe klaas Martiniga suhtes olles tühjaks, eks ta tajus seda ning siis tuligi mängu keegi kolmas," arvab ta.

"Meie suhe oli tõesti tormiline, sest olime ju enne Morgani ootele jäämist olnud koos veidi üle aasta ja siis tulid kohe ka pulmad. Kuus kuud pärast pulmi algas elu beebi vanematena. Lisaks tegime kampaaniat ja ehitasime Jõhvi ühist korterit, mis kõik võttis meeletult aega. Päeva lõpuks olin ma tõesti nii väsinud, et teineteisele pühendumiseks ei jäänud mingit jaksu. Kuskil tekkis defitsiit ja see defitsiit tekkis just suhte arvelt."

Loe edasi siit.

Rannap Roostevaba maailm