Lahutuse äärel olevad Kim Kardashian ja Kanye West ei ole juba üle aasta koos elanud


Lahutuse äärel olevad Kim Kardashian ja Kanye West ei ole juba üle aasta koos elanud
Kim ja KanyeScanpix

Tõsielutäht Kim Kardashian ja tema muusikaprodutsendist abikaasa Kanye Westi abielu ripub juuksekarva otsas. Juba aasta aega lahus elanud paar, aga ei ole veel viimast sammu astunud.

Pärast Wyomingis toimunud kriisikõnelusi ei ole 39-aastane Kim Kardashian sugugi kindel, kas ta ikka tahab abikaasast lahku minna, kirjutab DailyMail.

Aasta aega Kanyest lahus elanud Kim tunneb, et ta on kuus aastat kestnud abielu päästmiseks teinud kõik endast oleneva, aga olukord ei paista paranevat. Sellele vaatamata ei ole ta valmis kaasast lahku minema.

Siseallikas ütles väljaandele People: "Ta ei saa Kanyelt vastu seda, mida tahab. Ta viidi nii kaugele, et oli valmis juba Wyomingis toimunud vestluse ajal ütlema, et nende abielu on läbi ja ütleb nägemist."

Väljaande sõnul on Kanye valmis abielu parandamise nimel tööd tegema ja vabandas Kimi ees Twitteris, öeldes presidendikampaania käigus, et Kim tahtis esimest last oodates aborti teha.

Aga allika sõnul ei paranda Kanye enda juures asju, mida naine tahab või ootaks. Kimi suureks murekohaks on ka tema neli last. Raha tal on, see pole probleem, aga küsimus on laste heaolus ja tulevikus.

"Kim liigub lahutuse suunas, aga kes teab, kas ta ka paberitele reaalselt alla kirjutab," ütles allikas.