Lamar Odom on läinud? Bordellist teadvusetuna leitud endine NBA täht elab väidetavalt vaid masinate abil

 (18)

Teisipäeval teadvusetuna ühest Nevada lõbumajast leitud endine NBA staar Lamar Odom on kuuldavasti veel jätkuvalt elus, ent seda vaid masinate abiga.

Väljaanded TMZ, E! Entertainmenti ja Radar Online'i andmetel on Odom ajusurmas - oletatavalt üledoosi saanud mees olevat enne tema leidmist juba teadmata aja teadvusetu olnud ning langes teel haiglasse mitu korda kliinilisse surma.

Kõik Odomi lähedased, sealhulgas tema tõsielutähest abikaasa Khloe Kardashian, kellega mees aga juba ligi kaks aastat lahus elab. Kardashiani on haiglas toetamas ka kogu tema kuulus perekond, eesotsas Kim Kardashianiga.

Ehkki mõned kanalid väidavad, et mees oli viimasel ajal paremas vormis ning hoolitses oma tervise eest, siis üldiselt levib siiski põhjendatult veendumus, et mehe seisundis on süüdi narkoprobleemid, mille nahka läksid nii tema abielu Kardashianiga kui ka korvpallikarjäär. Radar Online'i siseallikate kohaselt oli Odom kuritarvitanud alkoholi ning võtnud sisse taimset päritolu Viagrat, kuid ametlikult pole teada, mida sportlase organismist leiti.