"Lastega kodus" staar valmistub halvimaks: Lori Loughlin palkas spetsialisti, kes aitaks vanglas hakkama saada

 (6)
"Lastega kodus" staar valmistub halvimaks: Lori Loughlin palkas spetsialisti, kes aitaks vanglas hakkama saada
Foto: Scanpix

Kui "Meeleheitel koduperenaistest" tuntud Felicity Huffman on oma aja trellide taga juba ära istunud, siis teine sarjatäht, "Lastega kodus" staar Lori Loughlinil on karm teekond veel ees. Näib, et ka näitlejanna ise mõistab oma olukorra tõsidust.

Kuigi näitlejannale ei ole veel lõplikku karistust paika pandud, siis ekspertide hinnangul ei saa nii pikaks veninud kohtutee kergelt lõppeda, vahendab Fox News. Hinnangute kohaselt ulatub näitlejanna maksimaalne karistus kuni 45 aastat kestva vangistuseni.

Loughlin ise mõistab suurepäraselt, kui kriitiline olukord on, ning on juba ennetavalt omale abilised palganud, kes eluks vanglas valmistuda aitaks. "Tal on keegi, kes annab nõu juhul, kui ta vangi peaks minema."

Spetsialisti palkamine ei tähenda veel, et Loughlin oma kaotust ootab. "Spetsialist on selleks, et anda talle nõu, kuidas vanglas asju õigesti lahendada. See ikkagi ei tähenda, et ta oma kaotust ennustaks. Lori on planeerija ja talle meeldib kõigeks valmis olla."

Asjatundjate sõnul on kõige olulisem Loughlinil hoida madalat profiili. "Muidugi jääb ta silma, sest sellest on nii palju räägitud ja ta on kuulus. Teisalt ta ei taha silma jääda, sest on veel täiesti algaja ja teeb valesid otsuseid."

Loughlini süüdistatakse 500 000 dollarilise altkäemaksu andmises, et oma kaks tütart paremasse ülikooli skeemitada.

Rannap Roostevaba maailm