Lauljatar Nancy tühistatud esinemisest Patareivil: Tallinna linnavalitsuse otsus on korraldaja suhtes silmakirjalik!

 (27)
Lauljatar Nancy
Lauljatar NancyFoto: Andres Putting

Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf teatas tänasel linnavalitsuse pressikonverentsil, et Kultuuritolmul aset leidnud politseiskandaali tõttu jääb ära tuleval reedel taas Patarei vangla seinte vahel toimuma pidanud menukas pidu "Patareiv 14". Artistide nimistus olnud lauljatar Nancy Himma sai ürituse ärajäämisest teada aga hoopis oma tütrelt. Tema hinnang sündmustele on ühene: tegu on ilmselge ülekohtuga.

"Eks elus tuleb kõike ette," arvab ta Publikule antud intervjuus ja lisab, et artistina teeb ta asja enda jaoks lihtsaks, võttes omaks tõdemuse, et elumuutustega tuleb lihtsalt leppida. Ometi pole Patareivi ärajäämine tema meelest õiglane justnimelt korraldaja suhtes. Ühtlasi oleks ta ise meeleldi Patarei vangla seinte vahel üles astunud.

"Oleks väga tore olnud seal esineda, nii teistsugune üritus siiski," võrdleb ta vanglahoovi peo omamoodi atmosfääri oma tavapäraste klubi- ja erakontsertidega. "Väga kahju, äkki see silmakirjalik otsus ei jää pidada ja üritus siiski toimub," avaldab ta lootust.