Laura Kõrgemäe hoiatab: pagulaste tulihingelised kaitsjad saavad ohust aru alles siis, kui kellegi õde, ema, tädi või naine maha lüüakse!

 (119)
Vaata, kes Laurat toetavad!
Laura Kõrgemäe
Laura KõrgemäeFoto: Heiki Rebane

Endine modell ja praegune modelliagentuuri Invidia omanik Laura Kõrgemäe on ühinenud nende ridadega, kes suhtuvad pagulastesse skeptiliselt. Oma Facebooki postituses viskub ta suisa barrikaadidele, olles valmis võtma vajadusel omaks isegi rassisti tiitli, kui selleks peaks vajadust olema.

"Viimasel ajal on nii palju uudiseid, kuidas põgenikud Euroopas vägivallatsevad, vägistavad ja tapavad," kirjutab ta. "Millal me hakkame aru saama sellest, et nii nagu lõvi ei kasva meie metsades karude ja huntide kõrval, nii ei kuulu ka nemad siia? Neid on teistmoodi kasvatatud ja õpetatud! Või siis üldse mitte õpetatud," arutleb ta ja lisab, et need, kes pagulasi tulihingeliselt kaitsevad, saavad varitsevast ohust aru alles siis, kui kellegi õde, ema, tädi või naine maha lüüakse. "Jumal hoidku, et seda meist kellegagi ei juhtuks!"

Postitus on saanud üle 800 meeldimise, kusjuures toetajate hulgas on ohtralt avaliku elu tegelasi: Kirsti Valdstein-Timmer, Evely Ventsli, Mairold Millert, Jaak Madison, Ingrid Tõniste, trummar Borka, Maarja Kerner, Diana Klas ja paljud teised. Arvamusavalduse all kujunenud arutluses on võtnud tuurid üles tõeliselt tuline vaidlus, kus ei peeta paljuks visata ka selliseid repliike nagu: "Mine p*rse, Eesti riik!" jms.

Viimasel ajal on nii palju uudiseid, kuidas põgenikud Euroopas vägivallatsevad, vägistavad ja tapavad... Millal me...
Posted by Laura Kõrgemäe on Monday, January 25, 2016