Legendaarne suhtekorraldaja Meelis Lao paljastas, mida soovib teha kohtu määratud üldkasuliku tööna

 (5)
Legendaarne suhtekorraldaja Meelis Lao paljastas, mida soovib teha kohtu määratud üldkasuliku tööna
Foto: Tiit Blaat

Harju maakohus otsustas, et miljoni euro väljapressimises süüdi jäänud ülimalt huvitava elulooga Meelis Lao peab aasta jooksul täitma 238 tundi üldkasuliku tööga. Mida soovib mees nende tundidega teha?

Anu Saagimi saates "Hommikusöök staariga" paljastas legendaarne suhtekorraldaja Meelis Lao, et soovib oma energiat suunata noorte elude parendamiseks. Lao sõnul oleks jabur sisustada enda tunde konide korjamise või rohu riisumisega. Mees soovib aidata noortel leida oma eludes kõrgemaid sihte.

"Paljud noored on läinud valele teele, sest keegi lihtsalt ei räägi neile, mis on elus väärtuslik," arvab Lao. "Mida tähendab autunne, sõprus, ausus, kohusetunne riigi ja vanemate ees ning samuti vastutus."

Augustis mõistis Harju maakohus Meelis Lao, Mark Raul Laanela ja veel mitu inimest süüdi miljoni euro väljapressimises ja vabaduse võtmises. Tugeva iseloomuga Lao suunab oma talente aina suuremate ettevõtmiste poole. Näiteks kirjutab mees ka elulooraamatut ning ühtlasi on võimalik, et peagi hakkab seitse tapmiskatset üle elanud Lao juhtima Kanal 2s omaenda saadet.