Lembit Ulfsaki kaunis kodu oli viivuks müügis!

 (6)
Lembit Ulfsak
Lembit UlfsakFoto: Priit Simson

Eesti teatri- ja kinolegendile Lembit Ulfsakile Kakumäel kuulunud kodumaja on uute omanike ootel. Üksteist aastat tagasi püsti pandud elegantne hoone, mille arhitektiks Vilen Künnapu ja sisearhitektiks Ivi-Els Schneider, asub merest vaid viiekümne meetri kaugusel.

Leseks jäänud Epp Ulfsaki (61) poolt müüki pandud õdusa eramu kuulutus kadus aga kinnisvaraportaalidest pärast Kroonika päringut kiirelt.

Kakumäe ja sinna kerkinud kodu oli eelmise aasta märtsis lahkunud Lembit Ulfsakile eriliselt südamelähedane paik. Veel kolm aastat tagasi võitles ta jõuliselt selle eest, et maja lähedale, Kakumäe läänerannikule kavandatav sadamaarendus teoks ei saaks. Koos Lembituga protestis rajatise vastu teisigi naabreid. Siiani püsib kallas ehitistest prii…

169ruutmeetrise maja juurde kuuluvad suur terrass, aurusaun dušiga ja muu hulgas omaette ruum garderoobiks. Majas on neli tuba. Kinnisvaraportaalis olnud piltidelt oli näha kaunis kodu, kus seintel ja riiulitel nii mõnedki pildid Eesti filmilegendi parimatest hetkedest ekraanil.

“Meie pere ei soovi sel teemal kommentaare anda,” jäi Lembitu tütar Maria Ulfsak-Šeripova diskreetseks.