Lenna lükkas pulmad edasi! Noorpaari plaanidesse sekkus üks suur eluline probleem

 (10)
EMA 2019 Punane vaip
EMA 2019 Punane vaipFoto: Madis Veltman

Jaanuarikuus teatasid lauljatar Lenna Kuurmaa ja näitleja Lauri Mäesepp, et on Lapimaal kihlunud, kuid värskes Anne & Stiili kaaneloos nendib Lenna, et kuigi oleks võinud teha suure pulmapeo juba sel suvel, siis otsustati, et tähtis päev lükkub edasi.

“Hea meelega oleksime sel suvel pulmad teinud, aga see ei tundunud lihtsalt mõistlik. Siinne ehitus ja arendus on suur projekt ja mõlema jaoks prioriteet, ehitus aga teadagi maksab palju – ainuüksi puurkaev nõudis pea 10 000 eurot. See tuli läbi mõelda ja plaani võtta, sest vanas salvkaevus enam vett polnud ja majapidamist ei saa ilma veeta üleval pidada," kirjeldab Lenna hetkeseisu.

Pulmade planeerimisega talvel siiski alustati – koostati esimesed nimekirjad, võeti esimesed pakkumised. “Aga isegi kui tahame pidu pereringis pidada, kui kutsume mõlema poolt pered, lähedasemad sõbrad ja minu teise pere, bändi, tuleb 50 inimest. Pluss kaaslased, lapsed… Ja ongi juba pea 100 inimest!" ütles lauljatar, kuid lisas, et pulmad kindlasti tulevad ja hetkel nauditakse kihlust.

Loe edasi siit.

Rannap Roostevaba maailm