Lenna on näosaate eel enesekriitiline: minu näitlejakogemused on kindlasti liiga väikesed, et mind näitlejate sekka arvata!

 (3)
Tõrva Loitsu Pressikas
Tõrva Loitsu PressikasFoto: Karli Saul

TV3 selle sügise suurprojekt "Sinu nägu kõlab" tuttavalt kuulutas hiljuti uhkelt välja oma viimase osalise, kelleks on võluv lauljatar Lenna Kuurmaa, kelle näitlejatööde hulka kuuluvad näiteks filmid "Kuhu põgenevad hinged", "Täitsa lõpp!", "Vuosaari" ning seriaal "Kodu keset linna", kirjutab ajakiri Naisteleht.

"Kui ei tee tööd ega hoia nii-öelda instrumenti soojas, kaob iga oskus," analüüsib ta kolme aasta tagusesse aega jäänud näitlemiskogemust ning on vägagi enesekriitiline: "Minu näitlejakogemused on kindlasti liiga väiksed, et mind näitlejate sekka arvata. Küll aga on mulle väga meeldinud näidelda!"

Siiani on Lenna huumorisoont tunda saanud vaid ta pere ja lähedased, mistõttu soovitaski elukaaslane Robert Vaigla tal näosaate pakkumine vastu võtta. "Arvan, et üks-ühele-jäljendamist on kõvasti raskem saavutada, aga võimendatud asi on kindlasti naljakam. Eks ma püüan leida selle õige tee," lausub Lenna.