Leonardo DiCaprio endine kallim paljastab avameelselt raske suhte tagamaid

 (60)
Leonardo DiCaprio endine kallim paljastab avameelselt raske suhte tagamaid
Foto: Scanpix/Kollaaž

Supermodell Gisele Bundchen, kes oli Leonardo DiCaprioga koos 2000 – 2005, sõnas, et oli just kui pime ega näinud muresid, mis nende suhet kimbutasid. Naine hakkas abi otsima ka alkoholist, sigarettidest ja mattis end töösse, vahendab Mirror.

Gisele’i väitel soovis peale muredest rääkimist Leonardo jääda ikka samaks ega soostunud ennast muutma.

Ajakirjale Porter antud intervjuus nentis Gisele, et kui tegi vägijoogi ja sigarettidega lõpparve, hakkas ta üha selgemini nägema, millised mured nende suhtes tegelikult olid. Naisele paistsid teravalt silma mured, millest ta enne oli mööda vaadanud.

Seepeale tundis Gisele, et soovib enda sisemusse pisut sügavamalt vaadata ja mõista, kes ta tegelikult on. Leonardo ei tulnud aga naise plaanidega kaasa. Kuigi nende vahel oli tekkinud lahkhelisid, siis ei tahtnud mees tulla poolele teele vastu ehk ennast muuta.

Gisele, kes tuleb perekonnast, kus naistest hoolitakse väga ja kus on kuus tugevat isiksust, nägi elu teist külge, kui ta hakkas tegelema modellindusega. Ta ei mõistnud, miks keegi ei soovinud talle head. Ometigi proovis ta ju teiste vastu võimalikult hea olla.