Libedus keeras käru! "Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe oli sunnitud tööle tulema Riiast taksoga

 (54)
Pärnusse jõudes näitas taksomeeter juba 108 eurot!
Taavi Libe
Taavi LibeFoto: kristjan lepp, Ajakirjade Kirjastus

Nädalavahetuseks Londonisse põrutanud "Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe jäi täna hommikukul hätta tööle jõudmisega, kuna ilmaolud teda kojunaasmisel ei soosinud ning mees pidi ööhämaruses Riia lennujaamast Tallinnasse põrutama taksoga, et kell 5.30 olla triksis-traksis ja kuulajaid äratada, vahendab ERR.

Libe ei jõudnud õigeks ajaks Londoni lennujaama, kuna lumesaju tõttu oli liiklus tohutult häiritud, järgmine lend muidugi hilines lume ja jää tõttu mitu tundi, mistõttu jäi mees maha ka viimasest lennnust kodulinna. Niisiis ei jäänudki muud üle, kui istuda Riias taksosse ning võtta suund Tallinna poole, kuna ka bussid enam nii hilja ei väljunud.

Instagram

Päris õigeks ajaks Libe stuudiosse ei jõudnud, ent hilinemine oli vaid mõni minut! "Mul õnnestus öösel kuidagi Riiga jõuda," alustas mees muljetamist, kuidas paljud reisijad jäid Suurbritannia lennujaamadesse lumevangi, ent temal vedas ning jõudis Riiga välja. "Sealt toredad AirBalticu inimesed panid mu takso peale, et ma ikka saaks Eesti rahvast äratada hommikul," kirjeldas Libe oma öiseid seiklusi.

Pärast 200 läbitud kilomeetrit Riiast Pärnusse jõudes tiksus taksomeetris juba kolmekohaline arv. Instagram
Rannap Roostevaba maailm