Liiga karm! Demi Lovato pihta nalja teinud maailma jälgituim juutuber läks oma meemiga üle piiri

 (16)
Liiga karm! Demi Lovato pihta nalja teinud maailma jälgituim juutuber läks oma meemiga üle piiri
Pewdiepie ja Demi LovatoScanpix

28-aastane rootslane Felix Kjelleberg on maailma kõige populaarsem juutuber - tal on Youtube'is rohkem kui 60 miljonit jälgijat, mis tähendab seda, et tema igat sammu jälgitakse erilise hoolega. Seekord läks Felix naljaga täiesti üle piiri, mistõttu mõisteti internetistaar ka korralikult hukka.

Lauljatar Demi Lovato toimetati teisipäeva hommikul esialgsetel andmetel heroiini üledoosi tõttu haiglasse. Paljud avaliku elu tegelased olid sellest uudisest šokeeritud ning postitasid sotsiaalmeediasse toetavaid ja südamlike tekste lootes, et lauljatariga saab kõik korda.

Juutuber Pewdiepie aga arvas, et on suurepärane aeg teha üks naljakas meem, mis tegelikkuses mõjus täiesti vastupidiselt - tema 15,7 miljoniline Twitteri jälgijaskond oli marus ning palus tal see kohemaid ära võtta.

Nalja puänt seisneb selles, et kuigi Demi palus oma emal raha anda burgeri jaoks, kulutas lauljatar selle raha hoopis heroiini peale.

Meme Kuvatõmmis, Twitter
Seotud lood:

Hiljem mõistis ka juutuber ise tagamaid ning tegutses vastavalt fännide palvele: "Kustutasin meemi ära. Ma ei mõelnud midagi selle naljaga ja ei teadnud piisavalt infot, mis tegelikkuses juhtus. Nüüd ma mõistan, kui tundetu see oli, palun vabandust!"

Kas ka sina mõistad internetistaari hukka või on sinu arvates see lihtsalt nali?