Liiga palju infot? Khloé Kardashian rääkis välja, kuidas ta ise ja õed oma allkorruse karvkatet pügavad

 (37)
Kim, Khloe ja Kourtney Kardashian
Kim, Khloe ja Kourtney Kardashian Foto: Omar Vega, AP

Kardashianide tõsielusari on viimase 8 aasta jooksul toonud televaatajateni uskumatult hulgal intiimsevõitu infot nii Kimi kui ka tema õdede, ema ja ülejäänud pere kohta. Küll aga ei saa sarja tegelased ometi uudishimulikke alt vedada ning nii tuleb vahetevahel taas mõned teemad üle käia. Nii võttiski sarja keskmine õde Khloé oma blogis ette häbemekarvad.

"Te kõik teate, et olen otsekohene inimene, seega lähen kohe asja juurde: pooldan nn maandumisrada. Mulle meeldib olla puhas, mulle meeldib olla maniküüritud. Kui seal all midagi pole, on see minu arust imelik, eriti kui sul on tissid ja tagumik. See hirmutab mind veidi," teatas 31-aastane staar.

Khloé nentis, et tunneb ebamugavust, kui näeb, et ta emal või teistel täiskasvanud naistel seal kohas karvu pole - näiteks õde Kim, kes on lasknud kõik karvad laseriga eemaldada.

"Kim on nüüd täiesti sile ning väidab, et soovib nüüd, et tal oleks seal siiski midagi," avaldas Khloé ka õe saladuse.

Ka vanim õde Kourtney ei jäänud paljastamata: "Olen alati arvanud, et Kourtney'l on kogu aeg suur 70ndate stiilis põõsas, sest see sobib tema iseloomuga. Väga boho-šikk! Aga ta väidab, et see pole nii ning et ta kannab samuti "maandumisrada"...vahepeal."

Hea, et nooremad õed, 19-aastane Kendall ja 18-aastane Kylie postitusest välja jäid...