Liina Vahtrik oma eksi Jan Uuspõlluga uues, lahutusest rääkivas seriaalis koos mängimisest: me pole vahepeal kokku puutunudki

 (1)
Jan Uuspõld, Liina Vahtrik
Jan Uuspõld, Liina VahtrikFoto: Maaleht arhiiv

Eesti üks armastatuimad näitlejaid, 47-aastane Liina Vahtrik räägib ajakirja "Eesti Naine" värskes numbris muuhulgas ka uues telesarjas koos oma endise elukaaslase Jan Uuspõlluga koos mängimisest.

Nimelt tuleb ETVs peagi eetrisse uus sari - “Lahutus Eesti moodi” -, kus räägitakse lõbusalt lahutusest.

“Kui kuulsin, et tuleb komöödia, siis minu esimene mõte oli ka: issand, aga mis lahutuses naljakat on?! Lahutades üritad ju läbi rääkida inimesega, kelle põhiline eesmärk on see, et sul poleks järgmise 20 aasta jooksul ühtegi õnnelikku päeva!”

Kurioossel kombel on Liina partneriks sarjas Jan Uuspõld. Kursusevend, kellega Liina päriselt aastaid kokku elas.

“Kooliajal tegime Janiga üht telelavastust, aga pärast seda polegi koos mänginud. Nüüd on see jälle võimalik – tulnuks säärane pakkumine kohe pärast lahku­minekut, oleksin küsija kuu peale saatnud! Usun, et praegu tuleb see töö lõbus. Me pole Janiga vahepeal kokku puutunudki, elame nii erinevates maailmades…”

Kui kaua teil päriselus aega võttis, et omavahel normaalselt suhelda?

“Töötav valem on ikka see, et kui mõlemad leiavad uue partneri, saab möödunud suhte valu kinni kaetud. Nii lihtne see ongi. Keegi ei ole asendamatu, kuigi mingitel hetkedel võib tunduda vastupidi.”

Loe pikemalt värskest Eesti Naisest!