Liis Lass semmib miljardäri pojaga


Liis Lass semmib miljardäri pojaga

Meediatäht LIIS LASS on (21) teinud seltskonnafakulteedis jõulise hüppe! Muusik Elmar Liitma (38) kallim ilmus hiljuti erapeole miljardär Margus Reinsalu poja Oliveriga (21), kellega õhtu edenedes peoliste silme all ka segamatult suudles...


Kooslus Liis Lass ja Oliver Reinsalu üllatas ülemöödunud nädalavahetusel ühe ärimehe sünnipäevapeol Pärnu ööklubis Sugar. Liisi blond kaaslane Oliver Reinsalu on Hispaanias resideeriva miljardärist kinnisvarahai Margus Reinsalu vanem poeg. Pealtnägijate sõnul saabusid Liis ja Oliver, 191 sentimeetrit meheilu, peole koos ning isekeskis kudrutasid-suudlesid noored terve õhtu. Viimaks tõmbus paar pilkude eest klubi teise korruse privaatsesse VIP-ruumi.
Kuivõrd on see seotud nädalavahetusel juhtunuga või kuivõrd oli hajameelsuse põhjustajaks Oliver, pole paraku teada - igal juhul jäi järgmise nädala alguses Liis maha lennult Taisse, kus ootas teda  ees Elmar.
Oliver märgib aga siiani oma netiportaali Orkut profiilis, et on vallaline. Ent Liisis on kindlasti palju omadusi, mis noorhärra meeli kirgastavad - Oliver kirjutab enese kohta, et teda erutavad flirt, intelligentsus, võim, sarkasm, elamused ja rikkus. Oma aega Viimsi ja Hispaania Marbella kodu vahel jagava Oliveri kireks on veel kiired autod, ametialasteks huvideks aga rahandus ja kinnisvaraäri. Nimelt müüb ta eestlastele Maroko kinnisvara.
Pihtas, põhjas! Ka Liis on vähemalt jätnud mulje, et ta ohjas A&A kinnisvara Saaremaa bürood. Niisiis saavad ehk noored, kes jäid mõlemad paraku Kroonikale tabamatuks, kord tulevikus ühisel jõul tegusid teha Margus Reinsalu kinnisvaraäris!