Liis Lass teeb nädal otsa Peetrit ja Pillet

 (43)
Liis Lass
Foto: Ilmar Saabas

Homme ja tuleval nädalalgi tervitab raadiojaama Star FM hommikuprogrammi austajaid harjumuspärase trio asemel hoopis duo, mille liikmeteks on Allan Roosileht ja Liis Lass.

Nimelt aitab Liis Lass Star FM hommikuprogrammi tegijaid ajal, mil trio kaks liiget viibivad stuudiost eemal - Peeter Oja võistleb Eurovisioonil ning Pille Minev naudib puhkust, teatas Star FM programmijuht Allan Vinogradov.

Liis Lassil on Star FM Hommikuprogrammiga varasem koostöökogemus olemas mullusest märtsikuisest ajast, mil Pille Minev puhkas, mistõttu tänavust tööotsa ootab ta juba põnevusega.

„Tuleb huvitav nädal, sest Allan Roosilehega leiame alati põnevaid teemasid, mis inimestel hommikuse une silmast pühiks!“ usub Liis, märkides, et väike vaheldus teeb kuulajatele kindlasti heameelt. „Omalt poolt luban ojapetsile suuvärgiga konkurentsi pakkuda ning ühtlasi olla natuke ka Pille eest,“ lisas Liis.

Raadiokuulajail tasub kõrv kikkis hoida, sest võimalik, et Liis lisab asjalikule jutule vürtsi teda ennast puudutavate isiklike ja töiste teemadega.