Liis Lass: tunnen end iseendana äriklassis šampuseklaas käes

 (22)
IMG_4796
IMG_4796Foto: Christo Neemre

Eelkõige välimusega tuntust kogunud Liis Lass on tegelikult litsenseeritud laskesportlane ja laevakapten, kes õpib hiina keelt ning on sõnad kirjutanud mitmele tuntud laulule.

Ettevõtja ja kinnisvarainvestor Liis Lass rääkis veebilehele Sky, et teda inspireerib romantiline armastus ja inimesed, kes suudavad läbi elu minna mängleva kergusega, muretult ja õnnelikult. Lass leiab, et inimesed kulutavad oma elus liiga palju aega väikeste asjade ületähtsustamisele ja seetõttu ümbritseb tema end vaid nendega, kes on
kompleksivabad, positiivsed, intelligentsed ja elujaatavad.

Lass toob välja, et ei väsi ealeski perega aja veetmisest ja tal on mõned kindlad reeglid, mida ta vabatahtlikult muuta ei kavatse. Hommikuti tahab ta kindlasti ärgata ilma äratuskellata ja hommikusöök peab olema suur, puhkus on Lassi elus olulisel kohal.

Enda maapealseks paradiiskis peab Lass oma Singapuris Sensota saarel asuvat kodu, mille muudab taevalikuks hommik voodis abikaasa kaisus, lapse väike soe jalake peos, kõlarist mängiv värske vene räpp ja kodustatud “filipiino” valmistamas allkorrusel kuninglikku hommikusööki.

Ettevõtja tõdeb, et unistused lähevad täide kõigile, kes neid ikka väga tahab, pigem on küsimus, mis sealt edasi saab.

Loe pikka intervjuud Sky.ee lehelt.