Liisa Leetma: on väga raske hoida ennast kahe jalaga maa peal ja saada aru, mida sotsiaalmeedia päeva lõpuks päriselt tähendab

 (5)
Liisa Leetma: on väga raske hoida ennast kahe jalaga maa peal ja saada aru, mida sotsiaalmeedia päeva lõpuks päriselt tähendab
Liisa LeetmaFoto: Rauno Volmar

Raadiohääl Brigitte Susanne Hunt läks hiljuti tülli Instagrami-staari Katri Katsi ehk Katri Palmiga, süüdistades teda jälgijate ostmises (Loe lähemalt SIIT). Juba viis aastat ka ise Instagramis tegutsenud umestuskustnik Liisa Leetma nendib, et ka tal endal on olnud hetki, kus ta on sotsiaalmeediat liiga tõsiselt võtnud.

"Ja ma ütlen ausalt ära, et on olemas väga õrn piir – on väga raske hoida ennast kahe jalaga maa peal ja saada aru, mis on sotsiaalmeedia ja mida see päeva lõpuks päriselt tähendab," tunnistab Liisa Eesti Päevalehele antud intervjuus. "Ma täiesti saan aru, miks inimesed kipuvad ennast ära kaotama seal. See justkui annab sulle midagi, aga samas inimesena see ei muuda ju sind, sa oled ikka täpselt see sama luu ja nahk. Minu jaoks on sellest ostmisest raske aru saada, sest sa justkui patsutad endale õlale. Sa tahad tekitada seda muljet, et sind jälgib rohkem inimesi, aga see ei anna ju sulle otseselt midagi. Ma ei tea, ma pole kunagi sellega tegelenud ja mul on seda veidi raske mõista, aga samas vaba valik. Inimesed võivad teha, mida nad soovivad."

Loe täispikka intervjuud Eesti noorte 2018. aasta üheks suurimaks mõjutajaks valitud Liisa Leetmaga Eesti Päevalehest! Terve noorte mõjutajate edetabeli leiad aga SIIT!

Rannap Roostevaba maailm