Linkin Parki ninamehe abikaasa jagas liigutavat videot staarist 36 tundi enne surma: depressioonil ei ole kindlat nägu ega tuju

 (22)
Linkin Parki ninamehe abikaasa jagas liigutavat videot staarist 36 tundi enne surma: depressioonil ei ole kindlat nägu ega tuju
Vida Press

Linkin Parki vabasurma läinud ninamehe Chester Benningtoni abikaasa Talinda Bennington avaldas video staarist vaid loetud tunnid enne endalt elu võtmist. Naise eesmärgiks on näidata, et depressioonil on mitu nägu ja sellest ei ole võimalik alati üheselt aru saada.

Videost paistab pealtnäha õnnelik pereisa, kes lõbutseb ja naerab koos enda perekonnaga.

"Selline paistis tema depressioon välja meile 36 tundi enne tema lahkumist. Ta armastas meid väga ja meie armastasime teda samuti," kirjutas Talinda Bennington Twitteris.

Vaid 36 tundi pärast selle video filmimist läks Chester Bennington vabasurma.

Enne video avaldamist kirjutas varalahunud rokkstaari abikaasa: "Mu järgmine postitus on senistest kõige isiklikum. Selle eesmärgiks on näidata, et depressioonil ei ole kindlat nägu või tuju."

Seotud lood:

Talinda on viimasel ajal tegelenud internetis suitsiidiennetusega, ta soovib toetada depressiooniga inimesi. Hiljuti andis Chester Benningtoni 15-aastane poeg USA suitsiidiennetusnädala raames tõotuse depressiooni puhul abi otsida.

Rannap Roostevaba maailm