LÕBUS VIDEO | Aita leida tööd! Abielusaate-Juhan peibutab tööandjaid loomingulise videokokkuvõttega oma oskustest ja saavutustest

 (4)

TV3 kõmulistele armueksperimentidele võlgnevad oma tähelennu mitmed tõsielustaarid eesotsas Helen Kõpi ja Kalvi-Kalle Kruusamäega. Saates "Abielus esimesest silmapilgust" osales aga veel üks ääretult värvikas persoon Juhan Rodrik, kellest pole paraku ammu midagi kuulda olnud. Õnneks nähtub Youtube'ist, et mees on endiselt tegutsemisindu täis, otsib agaralt tööd ning on seks puhuks kokku monteerinud lõbusa video oma võimetest ja oskustest.

"Mina olen Juhan Rodrik ja mulle meeldib viibida looduses, ringi jalutada ja teha lõket," tutvustab ta ennast. "Vahel meeldib mulle nikerdada ja teha midagi sellist nagu jalgratta rattast lamp. Vahel nikerdan ka päästerõngast lambi, kasvõi sellepärast, et miks mitte," osutab ta ühele ja teisele meistriteosele. Juhan loetleb oma oskuste hulka ka maalimise, amatöörvideo- ning kaskadööritrikid, metallitöö, ammulaskmise ja näitlemise ning demonstreerib seda kõike ka videopildis. "Olen täitnud rolle alatest peaosast kuni tänaval kõndimiseni," teatab ta.

Kroonikale tunnistas Rodrik viimati 2015. aastal, et naudib tõsielusaatest põhjustatud kõrgendatud tähelepanu täiel rinnal, kuna see on kasulik tema kunstiärile. Noor loovisiksus kiitis, et teeks sama protsessi iga kell uuesti läbi ning nentis, et on edev, kõrge tähelepanuvajadusega ning pöördus tõsieluseriaali eeskätt kuulsaks saamise eesmärgil.

Meenuta intervjuud Juhaniga: