LOE JA IMESTA: 90ndate diskokunn Märt Rannamäe luges ette uskumatud kohad, kus ta on esinenud!

 (7)
Disko riigikogus?!
Märt Rannamäe
Märt RannamäeFoto: Kuvatõmmis

"Nädalalõpp Kanal2ga" saates eile külas käinud Märt Rannamäe kinnitas televaatajatele, et see, kui keegi kogu aeg telekas pole, ei tähenda, et neid olemas pole - seda vastuseks küsimusele, miks temast midagi kuulda pole olnud.

Tegelikkuses on Rannamäe elu sama tihe kui ennegi: pidu peo otsa ning lisaks töö Hit FM ja Tre raadios.

Omal ajal oli Rannamäe number üks mees, keda plaate keerutama kutsuti ning see pole inimestel meelest läinud. Kuni tänasepäevani saab ka täiendust kohtade ampluaa, kus mees rahvast tantsutamas on käinud ja see nimekiri on pikk.

"Kirikud, kloostris olen mänginud, riigikogu saalis on tehtud üritust - disko riigikogu saalis! Haiglad....Surnukuuris ei ole! Ka lennuki pardal," loetles ta paiku, kus pidu on tehtud.

Kuidas aga mees tänapäeval diskorielule vastu peab - pole ju enam esimeses nooruses. "Tervislikud eluviisid," kinnitab ta. Nimelt ei pruugi Rannamäe alkoholi ning saateski oli tema ees laual pokaal vee, mitte šampanjaga.

Märt Rannamäe raadiokarjäär algas 1991. aastal Linnaraadios ning ta oli 1993. aasta kevadel alustanud Raadio 2 üks armastatumaid ja populaarsemaid saatejuhte. Tema juhitud tervitustesaade oli üheksakümnendate keskel Eesti raadiomaastiku kuulatavaim saade.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!