LOE, kelle valisid Publiku lugejad enda ideaalmeheks!

 (11)
Armas üllatus!
Hannes Võrno
Hannes VõrnoFoto: Priit Simson

TNS Emor tuli välja küsitlusega, mille kohaselt on 15-74-aastaste eestlaste hulgas kõige populaarsemaks ideaalmehe kandidaadiks Märt Avandi. Publik korraldas seepeale küsitluse oma lugejate seas ja uuris, kes on nende meelest kõige ideaalsem mees Eestis.

Publiku poolt ettantud vastusevariantidest kogus kõige rohkem hääli ei keegi teine, kui Hannes Võrno! Võrno korjas 30,6% vastajate häältest. Teisele kohale etteantud variantide hulgast maandus Mait Malmsten, keda peab oma ideaalmeheks 29,7% vastanutest.

Oma poolt pakkusid Publiku lugejad veel ka näiteks Ivo Uukkivit, Üllar Saaremäed, Rasmus Mägit, Martin Helmet, Daniel Levi Viinalassi, Jaan Tootsi, Urmas Sõõrumaad, Erki Noolt, Tambet Tuisku, Jaan Tättet, Marko Matveret, Kristjan Kasearut, Hanno Pevkurit, Lennart Merit, Ott Leplandi, Uku Suvistet, Edgar Savisaart ja Juss Haasmad.

Armsa üllatusena selgus, et tegelikult peavad Eesti naised kõige ideaalsemaks meheks hoopis oma meest/abikaasat, just seda varianti pakkusid Publiku lugejad ise kõige enam!