Loe, kes on hetkel Eesti TOP 5 kõige kuulsamat Jaani!

 (29)
Jaan Tätte
Jaan TätteFoto: Irina Mägi

Eesti ajaloos on palju kurikuulsaid ja suursuguseid Jaane, kellele me eestlased alt üles vaatame. Me ei tohi unustada ka neid Jaane, kes hetkel aktuaalsed avaliku elu tegelased on. Publik toob jaanipäeva puhul teieni TOP 5, hetkel kõige kuulsamat Jaani Eestis. Naljakas fakt: mitte kellelgi neist ei ole jaanipäeval sünnipäev.

* Jaan Tätte on sündinud 24. märtsil 1964 Viljandis. Ta on eesti näitekirjanik, näitleja, teatrilavastaja ja laulja.
Loe lisaks: Jälle reis ootab ees! Jaan Tätte suundub suvetuurile

* Jaan Pehki soolomuusiku pseudonüüm on Orelipoiss. Ta on sündinud 13. juunil 1975 Paliveres. Jaan Pehk on tuntud eesti kirjanik, laulja ja kitarrist.
Loe lisaks: PUBLIKU VIDEO: Jaan Pehk ja Elina Born: me pääseme edasi, kui mitte finaali, siis koju või kuskile!

Seotud lood:

* Jaan Toots, kes on sündinud 7. septembril 1957. aastal on Eesti Jalgratturite Liidu presidendiks valitud kolm korda järjest, ta on ärimees ja avaliku elu tegelane.
Loe lisaks: Müsteerium: miks Kersti ja Jaan Toots ikka veel lahutatud pole?

* Jaan Tätte Juunior on Jaan Tätte poeg, kes on filmirežisöör ja  tuntust kogunud Eesti Laulu konkurssidel osalemistega.
Loe lisaks: Jaan Tätte juunior võrgutas Beatrice'i modellist tütre

* Jaan Toomik, kes on sündinud 2. oktoobril 1961 Tartus on tunnustatud koprofiil, videokunstnik ja maalija ning auhinnatud filmitegija, keda kirjeldatakse tihti kui kõige laiemalt tuntumat Eesti kunstnikku rahvusvahelisel nüüdiskunsti areenil.
Loe lisaks: Skandaalne kunstnik Jaan Toomik teeb täispikka mängufilmi