Loe, miks ronis Silver Meikar Gruusias katusele

 (7)
Loe, miks ronis Silver Meikar Gruusias katusele
Foto: Vallo Kruuser, Eesti Ekspress

Lähetatud poliitikud Eestist saavad Gruusias jälgida valimisi. Juku-Kalle Raid postitas oma Facebooki lehele pildi, mis paistab tema hotelli aknast.


Riigikogulane Juku-Kalle Raid jagab Faebookis muljeid nii: "Öö on suvesoe, just jõudsin. Esmaspäeval on valimised. Otsustasin protesteerida igasuguste Rädissonide vastu, kus elavad tavalised OSCE delegaadid ja võtsin hotelli hoopis südamearmsas vanas Tbilisis, Betlemma tänaval. Öine vaade kodu aknast. Hinnavahest pole üldse mõtet rääkida."

Kodanikujulguse aumärgi kandidaat Silver Meikar, kes julges üles tunnistada oma osaluse Reformierakonna varjatud rahastamises, peatub samuti Gruusias ja vastas Juku-Kallele seepeale järgmiselt: "Minu hotellike 30min linnast väljas ja tuba anti selline, kus rõdu pole. Pole hullu, tegime akna lahti ja ronisime katusele. Nii ilus, kui see sinu sisehoov katusel istumine ei olnud, aga mõnus ikka."

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.