LOE: Supermodell Harleth Kuusik paljastas "Pealtnägijas" oma kõige hullema hetke moelaval

 (6)
Vaata VIDEOT Eesti modellide moenädalate maratonist!

"Pealtnägija" tänane viimane lugu võttis luubi alla moemaailma uute "Carmen Kasside" Harleth Kuusiku ja Alexandra Elisabeth Ljadovi tähelennu. Mõlemad noored neiud on suutnud töötada end nii kõrg- kui ka massimoemodellide absoluutsesse koorekihti ning äsja lõppenud moenädalate hooaeg Pariisis, Milanos, Londonis ja New Yorgis osutus Eesti kaunitaride jaoks taas ääretult töörohkeks.

Neiud rääkisid saates oma elust modellidena, hullumeelsest töörütmist ja sellega toimetulemisest ning sekka ka lugusid, mis näitavad, et modelli elu argipäev pole vaid lust ja lillepidu, vaid nõuab pidevat eneseületust. 

Mis on kõige hullem, mis saab ühe modelliga moelaval juhtuda, uuris "Pealtnägija". "Kukkumine või oksele hakkamine," nimetas 18-aastane Kuusik kaks tema silmis kõige jubedamat stsenaariumi. Libastuvaid ja kõrgetel kontsadel koperdavaid modelle on ikka nähtud, ent oksendavaid? Tuleb välja, et ka nii võib minna: kukkunud Kuusik laval enda sõnul küll pole, kuid ükskord oli süda paha küll. "See oli minu esimene Prada show," meenutab supermodell. "Mul oli suur kasukas seljas ja kolm ööd polnud maganud. Läksin lavale, astusin kaks sammu ja tundsin, et oksendan kohe oma kasuka täis, " kirjeldab ta oma õudu. Õnneks jõudis ta siiski kuidagi lava taha, hüüdis, et hakkab kohe oksendama ning sai kiirkorras endale nina alla Prada paberkoti. "Õnneks ma ei teinud midagi," rääkis ta, et läikiva südamega tookord juhtum siiski piirdus. 

LOE KA: INTERVJUU JA GALERII Modell Harleth Kuusikut saadab üha suurem edu