Londoni reedene terrorirünnak puudutas endist ilmatüdrukut Madli Vilsarit väga lähedalt: kontor oli üsna ärev ja tuttavad kirjutasid

 (34)
Madli Vilsar
Madli VilsarFoto: Alar Truu, Õhtuleht

Reedel Londonis aset verine rünnak puudutas kaudselt ka endist Miss Estoniat Madli Vilsarit, kes on kodumaa tolmu jalge alt pühkinud ja Ühendkuningriikide pealinna kolinud.

"Tänane London Bridge'i asi oli minule piisavalt lähedal, et need lakkamatud sireenid võtsid korra mõtlema küll," kirjutas Vilsar Instagrami storysse.

Oma ajast pool teeninud süüdimõistetud terrorist 28-aastane Usman Khan tappis ennetähtaegse vabanemise järel reedel London Bridge'il kaks ja vigastas veel kolme inimest, vahendab uudistekanal BBC.

"Kontor oli üsna ärev ja UK tuttavad kirjutasid mitmeid kordi, kas kõik OK, sest reaalselt tavainimesed maadlesid maha kurjami, kellel oli võlts pommivest ja nuga. Rongiliiklus oli üle kesklinna häiritud ja maa-aluste graafik sassis. Isegi meie building manager (hoonehooldaja - toim.) saatis välja hoiatuse, et võimalusel mitte majast välja minna. Nii veider tunne oli sellele nii lähedal olla," lisas eestlanna.

Kuvatõmmis

Oktoobrikuus rääkis Vilsar Kroonikale, et ta töötab Londonis ühe Eesti idufirma harukontoris ning temas on maad võtmas tasakaal ja mõni aeg tagasi tärganud armastus paneb teda üha lootusrikkamalt tulevikku vaatama. Loe edasi siit.

Rannap Roostevaba maailm