Lõpuks ometi avalikkuse ees! Maarja Jakobson esitles ärimehest kaasat, kellega tal on juba kolm last

 (7)
Lavastuse "Kremli ööbikud" esietendus
Lavastuse "Kremli ööbikud" esietendusFoto: Taavi Sepp

Seriaali „Õnne 13“ täht ja Tartu Uue Teatri näitleja Maarja Jakobson (40) on oma abikaasa ja kolme lapse isa Paul Lehtoga (42) juba aastaid kindel paar olnud, kuid alles hiljuti jäid nad avalikkuse ees koos pildile! Maarja ja Paul, kes toimetab Tartus edukalt toidukauba-äris, väisasid ülimenukaks osutunud „Kremli ööbikute” etendust Narva Kreenholmis.

Paari aasta eest kirjutas Ärileht Tartu ülimenukast Võru tänava ääres asuvast Siriuse burgeriputkast, mida teavad kõik tartlased ja linnas õppivad tudengid. Ettevõtmise taga seisid vähemalt siis veel isa-poeg Paul ja Tõnu Lehto, kellel oli ülikoolilinnas mitu samalaadset müügikohta. Tänase seisuga kuulub näiteks Paulile Ringtee Kiirtoit OÜ, mille tegevusalaks on toidukaupade jaemüük.

Kaubandustegevust teostatakse kahes müügikioskis Tartus — Ringtee tänaval ja Kalda teel. Pauli ettevõttel läheb suurepäraselt, müügitulu oli mullu 1,4 miljonit eurot, kasum ligi 160 000 eurot!

Maarja ütleb, et ta elas Pauliga Narvas oma koduteatrile väga kaasa ja oli väga ärevil. „See projekt on kahtlemata meie teatri kõige suurem ja üks edukaimaid. Minu meelest etendus õnnestus igati ja mina jäin sellega väga rahule.“

Loe seltskonnauudiseid värskest Kroonikast!

Rannap Roostevaba maailm