Lõpuks ometi tagasi kodus: Tormi tõttu Balile lõksu jäänud Marko Reikop naasis "Ringvaate" eetrisse

 (8)
Lõpuks ometi tagasi kodus: Tormi tõttu Balile lõksu jäänud Marko Reikop naasis "Ringvaate" eetrisse
Foto: kuvatõmmis

Esmaspäeva ja teisipäeva õhtul tuli Grete Lõbul "Ringvaadet" üksi juhtida, sest tema kolleeg Marko Reikop juhtus olema üks neist paljudest eestlastest, kes Istanbuli lumetormi tõttu koju ei pääsenud. Bali saarel puhkamas käinud Reikop jõudis lõpuks tagasi koju ja naasis "Ringvaate" eetrisse, et vaatajatega oma muljeid jagada.

Esmaspäeva õhtul Lõbuga kõneledes, viibis Reikop Indoneesia pealinna Jakarta lennujaamas, kus mehel tuli üle elada oma elu kõige pikem järjekorda. “Seisin järjekorras seitse tundi. Ootasime lihtsalt neli tundi järjekorras ja kolm tundi ametnikuga laua taga, et valida reise, kuidas üldse Tallinnasse saaks!”

Lõpuks ulatati mehele piletid Hong Kongi, et sealt järgneval päeval edasi reisida: “Meid paigutati ilusti Jakarta viie-tärni hotelli, kus kõik oli hinna seest ja seal oleks võinud nädalata viisi olla. Ma poleks saanud millegi üle kurta, kui ma poleks pidanud tööle tulema,” rääkis viimaks Eestisse tagasi jõudnud Reikop.

Kuna reisijuttu jätkub tavaliselt kauemaks, otsustas “Ringvaade” oma Facebooki vahendusel saadet jätkata ja Markoga lähemalt vestelda — vaata videot!

Loe lähemalt: Mis juhtus? Marko Reikop ei jõudnud tööle: ma pole mitte kunagi sattunud sellisesse olukorda

Rannap Roostevaba maailm