LÕPUKS! Simon Cowell kinnitab jutte esiklapsest: ma olen uhke, et saan isaks

 (4)
Simon Cowell
Simon CowellFoto: Giulio Marcocchi, MARCOCCHI GIULIO/SIPA

Simon Cowell, kes on varasemalt oma esiklapsega seotud küsimustest kõrvale põigelnud, rääkis Briti väljaandele oma lapsest, kelle ta saab seltskonnatari Lauren Silvermaniga.

Simon Cowell tunnistas esimest korda avalikult Londonis toimunud One Directioni kontserdil, et ootab New Yorgi seltskonnadaami Lauren Silvermaniga last: "Ma olen väga uhke, et saan isaks," vahendab BBC.

"Ma polnud varem mõelnud lapsesaamise peale, kuid nüüd ma tunnen, et selleks on hea aeg," lisab muusikamogul. "Minu elus muutuvad hetkel paljud asjad, ma usun, et ainult paremuse poole."

Cowell'i avalik väljaütlemine tuli peale Lauren'i ja multimiljonäri Andrew Silvermani lahutust. Lauren ja Ameerika talendisaate kohtuniku afäär algas naise abielu ajal.

12 nädalat rase Lauren on juba sõpradele teada andnud, et kavatseb Simon Cowelliga abielluda.

Simonile ja Laurenile lähedased teavad rääkida, et tulevased lapsevanemad kõnelevad pidevalt telefonis ja plaanivad osta ühist korterit.

Väidetavalt on Cowell olnud Lauren Silvermanniga salasuhetes juba vähemalt neli aastat. Läinud aasta augustis tabati nad mehe luksusjahil suudlemas. Usutakse, et just Lauren on põhjus, miks pole Cowelli kaks kihlust kuigi kaua kestnud.