LÕPUKS TÕDE: Printsess Diana armuke käis telekas aru andmas: kas see mees on prints Harry tegelik isa?


James Hewitt
James HewittFoto: Kuvatõmmis

Kuuldused sellest, et prints Harry ei sigitanud mitte Charles, vaid hoopiski keegi muu mees, on ringi liikunud juba aastaid. Nüüd siis lõpuks käis printsi isaks peetav (punapäine!) endine armuke James Hewitt Austraalia televisioonis aru andmas, kuidas lood tegelikult on.

Eksarmuke pajatas, et oli varalahkunud printsess Dianaga justkui vana abielupaar – sedavõrd lähedased olevat nad olnud. Kuid ennast Harry isaks mees siiski ei tunnistanud.

"Ei, ma pole Harry isa," sõnas 58-aastane mees Austraalia telesaates "Sunday Night", tundes Harryle kuulujuttude pärast kaasa. "Talle on see ilmselt hullem kui mulle, vaene mees," sõnas Hewitt. Muud seletust ta kõmule anda ei oska, kui et "see jutt müüb".

Hewitt ja printsess Diana hakkasid kurameerima aastal 1986 (kaks aastat pärast Harry sündi), kui paari viis kokku huvi hobuste vastu – Hewitt oli Diana ratsutamisõpetaja.

Mees tunnistas, et kahetseb oma minevikus mitmeid asju, siis kohtumist Dianaga kindlasti mitte, ehkki tunnistab, et ta on raske temast rääkida. "Temasse oli lihtne armuda, nii et selle võib mulle andeks anda, ma arvan," märkis ta.

Paari romaan kestis oma viis aastat, kuni Diana lahutuseni Charlesist. Hewitt jäi pärast seda üksikuks – ta ei abiellunud ning tal pole ka lapsi.

Prints Harry Foto: Michael Dunlea / Barcroft Images