Lori Loughlin end kuriteos süüdi ei tunnista


Lori Loughlin end kuriteos süüdi ei tunnista
Foto EPA/ Scanpix

Näitleja Lori Loughlin ja tema moedisainerist abikaasat Mossimo Giannuli süüdistatakse ulatuslikus pettuses ja rahapesus, kuid kuulsad vanemad end süüdi ei tunnista.

Loughlini ja Giannuli süüdistatakse pettuses, mis aitas neil oma tütred sportlastena USC ülikooli sisse saada. Eile esitatud kohtudokumentides nähtus, et nad ei soovi kohtus kohal olla ning ei tunnista end kuritegudes süüdi.

Süüdimõistmise korral ähvardab kuulsuseid kuni 40 aastane vanglakaristus.

Dailymaili andmetel lükkasid kuulsad vanemad tagasi ka kokkuleppe pakkumise, mis oleks nende karistust vähendanud. Nad ei ole ka avalikult süüdistusi kommenteerinud.

Õli valas tulle ka juutuuberist tütre Olivia Jade’I video, kus ta ütles, et teda ülikool ei huvitagi vaid tahab käia ülikoolipidudel. Oliva Jade sotsiaalmeedia karjäär on samuti hukule määratud, sest ta on kaotanud enamused koostööd suuremate ettevõtetega nagu Sephora, Hallmark ja TRESemmé.

Samuti pole Olivia teinud rohkem kui kuu aega oma sotsiaalmeedias ühtegi postitust. Ta on keelanud ka kommenteerimise oma eelmiste postituste all.

Vaatamata kõigele kasvab tema jälgijate arv igapäevaselt. Tõenäoliselt ootavad kõik, millal Olivia Jade naaseb sotsiaalmeediasse ja kommenteerib skandaali.