Los Angeles Lakersi andunud fänn Roald Johannson meenutas pisarsilmil Kobe Bryantit: müstiline, kuidas võõra inimese lahkumine võib puudutada

 (53)
Roald Johannson
Roald JohannsonFoto: Madis Veltman

"Ringvaate" stuudiot külastasid traagiliselt hukkunud korvpallilegend Kobe Bryanti karjääri meenutamas teleajakirjanik Roald Johannson ja Delfi tegevtoimetaja Tarmo Paju. Kui Paju hoidis oma emotsioone rohkem vaos, siis Johannson meenutas oma iidolit peaaegu pisarsilmil.

"Ma arvasin alguses, et see on võltsuudis, aga kui lähemalt lugesin, siis selgus kurb tõsiasi, et globaalne spordiikoon ja minu läbi aegade lemmik korvpallur on lahkunud," sõnas ta. "Ma olen olnud Lakersi fänn enam kui 30 aastat, minu kiindumus selle klubi ja nende värvide vastu sai alguse juba 80ndate lõpus. See on müstiline, kuidas minu jaoks võõra inimese, keda pole kunagi kohanud ega tundnud, lahkumine võib puudutada."

Johannson tunnistas ka, et pole erinevalt Pajust Kobe Bryantit oma silmaga näinud, kuna kossuäss oli just tol päeval vigastatud, kui Johannson Los Angeles Lakersi mängu vaatama suundus. "Kobe Bryanti lojaalsus oma klubile on tänapäeva rahast juhitud maailmas võrdlemisi harv nähe. See näitab pühendumust ja lojaalsust. Minu kiindumus ja armastus on jätkuv."Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm