Los Angeleses elav eks-ninja Maarja Kivi USA presidendivalimistest: tulemus tundub meile üsna sürreaalne, inimeste viha tunneb isegi liikluses

 (11)
Keda valis nende pere?
Maarja Kivi ja Renee Meriste lastega
Maarja Kivi ja Renee Meriste lastegaFoto: Instagram

Abikaasa Renee Meriste ja kahe lapsega juba aastaid Los Angeleses elav endine Vanilla Ninja liige Maarja Kivi, kes kaugel maal muusikuna edasi Marya Roxxina tegutsenud on ning nüüd juuksuriametit peab, jagas Publikule oma mõtteid USA presidendivalimiste kohta.

"Eks Californias, täpsemalt LA-s on palju inimesi, keda valimistulemus meeleheitele on viinud, inimesed on üsna sünges meeleolus ja korraldavad isegi petitsioone, et muuta valimistulemusi. Meie tuttavad on enamjaolt Trumpi vastu, aga salongis, kus töötan, on ka palju pooldajaid erinevatel põhjustel ja lubadustel, mis ta valimiseelselt andis," muljetas endine Vanilla Ninja liige.

"Tulemus tundub meile üsna sürreaalne. Me ei suuda uskuda, et see Trumpil läbi läks. Isiklikult arvasin, et vast Hillary ikka võidab... Isegi Trumpi kanditatuur tundus, nagu oleks tegu halva naljaga. Paljud kliendid salongis on väga halvas tujus ja isegi liikluses on mõju tunda - inimesed sõidavad väga tigedalt ja halvasti," muljetab ta.

"Ise ei olnud kummagi (Trumpi ega Clintoni – toim.) poolt, hääletasime mehega hoopis Jill Steini. Kuna tegemist on väga vaikese parteiga, ei teadnud paljud inimesed sellest kandidatuurist midagi. Ilmselt polnud nii palju rahalist toetust, et teda promoda," sõnas Kivi.