Lühike ja konkreetne! Eksperdi hinnang Rannamaja-Silveri räpidebüüdile: jube

 (9)

Tõsielusarjast „Rannamaja“ tuntuks saanud Silver Meier, kes võttis artistinimeks Seier, üllitas möödunud nädalal elu esimese räpiloo pealkirjaga "Tantsi veel". Noormees nimetas seda oma pikaajaliseks unistuseks ja andunud "Rannamaja" fännid on muusikapalale juba mitukümmend tuhat Youtube'i klikki kinkinud.

Tõelised räpparid seda debüüti siiski sama kõrgelt ei hinda, kirjutab Õhtuleht. „Jube,“ sõnas 5MIINUST asutajaliige Estoni Kohver ning see oligi kogu tema kommentaar, millega kõik öeldud sai. Lisaks on lugu toonud Silverile kaela paksu pahandust ka eraelulises plaanis — just täna kirjutas Kroonika, et "Tantsi veel" sõnad on välja vihastanud Silveri toakaaslase ja seriaalisümpaatia Seidi Voogre, kes nentis sotsiaalmeedias, et teda valdab "selline karvane tunne", et see lugu on temast.

"Nii mõnigi asi seal oli minu kohta, välja arvatud see, et keskkoolis ei ole käinud," tõdes tõsielunäitsik. Silver ütles Kroonikale, et tegemist pole siiski Seidiga, kuna laulusõnad olid tal valmis juba juulikuus, kuid toona ta teadis neidu vaid põgusalt. "Ma täna ei hakka rääkima, kellest see täpsemalt on. Las see vastus jääb õhku," lisab ta (loe pikemalt SIIT).Aitäh vastamast ja head loosiõnne!