Luisa Rõivas imestab netikommentaatorite julmuse üle: me risustavat Eestit oma lastega

 (247)
Presidendi vastuvõtt ERMis. Fotostend. EV100
Presidendi vastuvõtt ERMis. Fotostend. EV100Foto: Karin Kaljuläte

Laulja Luisa Rõivas võttis telesaate "Radar" tõstatatud vihkava Eesti teemal sõna, Eeva Esse loost ajendatuna vaatas ta üle pika aja kommentaare, pilt ei olnud ilus.

"Üks pigem leebe näide teemal Luisa ja Taavi Rõivas saavad perelisa. Sellest räigem minu enda meelest oli arvamus, et me Eestit risustama oleme asunud oma lastega. Mul ei ole kombeks neid kommentaare lugeda, aga eile peale “Vihkav Eesti” lugu piilusin detsembris ilmunud Kroonika kommentaariumisse," kirjutab Luisa Facebookis.

"Umbrohi ei hävine. Kitkud vana välja ja uus kasvab asemele," jagab Luisa anonüümset kommentaari, mida keegi õnnetu kodanik on kirjutanud uudise alla, et Rõivaste perekond saab lisa.

"Inimestel peab ikka palju vaba aega olema. Tubli ja julge lugu Eeva Esse poolt. Imestasin ka kommenteerijate arvu üle hiljutise “uudise” osas kus ma metatasandil oma rinnahoidja värvi, Taneli kõrvarõngad ja Taavi sinise lipsu harmoneeruma olin pannud. Selle “sisutiheda” uudisloo kommentaare oli 151. Ja nõustun Mihkel Rauaga, et nendest kommentaariumitest tasubki eemale hoida - nii tagame iseendale tervemad närvid."

Seotud lood:

"Tavaliselt olen palunud ajakirjanikul, kui on soovitud meie perega intervjuud teha kommentaariumeid mitte avada. Sel korral unustasin. Kuna ma olen ka suur #kisuamisvabakooli fänn, siis panen ka südamele, et vihakmine kasvatab vihkamist ja vastupidi. Kui kodus eeskuju näidata, et koledustega võib teise inimese peal end välja elada, siis õpib ka pisike inimene nõnda käituma koolis, lasteaias või trennis tehes paljudele haiget."