Luisa Rõivas meediatormist pärast Malaisiat: see tegi väga palju haiget eelkõige lastele, kellest üks oskab kenasti artikleid lugeda

 (99)
Presidendi vastuvõtt ERMis. Fotostend. EV100
Presidendi vastuvõtt ERMis. Fotostend. EV100Foto: Karin Kaljuläte

Värskes Kroonikas ilmus pikk intervjuu Taavi ja Luisa Rõivasega, kes teatasid rõõmsa uudise – tuleval aastal on oodata perelisa. Teemaks tuli ka eelmisel aastal Malaisia ärireisil lahvatanud skandaal ja selle järelkajad.

Olete üks tugevamaid ja kokkuhoidvamaid paare, kes on jäänud kokku nii heas kui halvas ja elanud koos üle ka suure skandaali. Kuidas see mõjutas teie suhteid ja kas see muutis teid kui abielupaari veel tugevamaks?

Taavi: Avaliku elu tegelasena peab olema valmis igasuguseks tähelepanuks, nii positiivseks kui negatiivseks. Eks me kõik oleme inimesed ja iga soparahe teeb haiget. Nagu ka lahmiv kriitika, mida on kahjuks palju rohkem, kui võiks.

Õnneks on elus väga palju positiivset ja iga tagasilöök õpetab häid asju rohkem hindama.

Olete mõlemad hea huumorimeelega inimesed. Kas viskate vahel selle skandaali üle omavahel ka nalja, suudate te seda mingil määral huumoriga võtta?

Luisa: See tegi väga palju haiget meie perele ja lähedastele, eelkõige lastele, kellest üks oskab kenasti juba nii Internetist kui ka ajalehtedest artikleid lugeda. Arvan, et see pole päris see asi, mille üle nalja visata.

Loe pikemalt intervjuud Taavi ja Luisa Rõivasega värskest Kroonikast!