Luule Komissarov taastub tõsisest operatsioonist: praegu on põrgulikult valus

 (24)
Luule Komissarov taastub tõsisest operatsioonist: praegu on põrgulikult valus
Luule Komissarov / Facebook

Armastatud näitlejanna Luule Komissarov taastub tõsisest operatsioonist. Komissarov teatas oma Facebooki lehel, et viibib hetkel Tartus haiglas ning selgitas, miks ta juba mõnda aega ajakirjanduse eest hoidunud on.

"Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma alates suvest ühtäkki ei soovinud ajakirjanikega suhelda ja miks ma sügisel tahtsin lisaks etenduste mängimisele teha kõiksugu krutskeid alates jalgpallist ja lõpetades hoki-aktsiooniga, on ülilihtne. Nimelt 74 aastat mõjub ikka inimese tervisele. Ja üks asi, mis mul aina rohkem hakkas elu segama, oli põlv," kirjeldas Luule olukorda.

"Aastaid proovisime kõiksugu võimlemisi ja medikamente, kuid lõpuks oli arstide hinnang siiski resoluutne. Luule Komissarov, me peame Teid opereerima! Õnneks langetati otsus, millal seda kirurgilist sekkumist teha, piisava ajavaruga. Sain rahulikult hakata elu sättima ja ette valmistama. Pidasin nõu lähedaste ja koduteatriga ning panime üheskoos paika perioodi detsember 2016 – jaanuar 2017. Kaks kuud rahu ja vaikust ning professionaalse järelevalve all toimuvat taastusravi," lisas ta haiguse kulgemise kohta.

Möödunud esmaspäeval läkski lõikamiseks: "Aitäh siinkohal doktor Mart Parvele ja kogu Tartu TÜ Kliinikumi personalile. Kõik kulges ootuspäraselt. Muidugi on praegu põrgulikult valus, aga see kõik kuulub ju asja juurde. Juba on alanud ka taastusravi. Olen kenasti haiglas ja ei kibele siit kuskile (kuigi koduigatsus on päris suur). Aga mõistan, et kui olen professionaalse järelevalve all ja teen siin kohapeal läbi esimese põhjaliku taastusravi perioodi, seda kiiremalt saan oma jala peal uuesti käima asuda."

Seotud lood:

"Siinkohal tahaksin öelda suured tänusõnad oma kolleegidele. Ma pelgasin kõige rohkem, et minu pärast jäävad ära mõned etendused. Kuid õnneks tulid mulle appi Terje Pennie ja Liina Tennosaar. Väga vahvad tüdrukud, kellega koos pusserdasime varakult juba ette ära sisseõppimised lavastustesse, milles ma muidu kaasa löön. Minge neid vaatama, tõesti ägedalt panevad. Ja veebruarist olen siis loodetavast lavalaudadel tagasi. Kes ikka eluaeg on mänginud, ei see ilma hakkama saa," ei mineta Luule ka haiglavoodis huumorimeelt.

"Nii et lõpetuseks – minuga on kõik suurepärane. Taastusravi käib. Operatsioon tehtud. Ja tuju hea. Siinkohal teistele, kes samuti peavad otsustama oma tervislike põhjuste pärast – usaldage arste. Küll nemad juba teavad, mis vajalik ja mis hea. Siinkohal tänan ka doktor Jaan Kõivu, kes minu põlvega on tegelenud ja operatsiooni soovitas ja aitas ettevalmistada. Ega ikka lihtsalt kuuseokkateed juues asjad paremaks ei lähe. Ja väga tänan haigla personali. Mul on tõesti ainult kiidusõnad mu ümber olevate inimeste kohta öelda. Aplaus teile!

Olge siis tublid. Küll varsti teeme uuesti mäsu. Nii teatris, kui teles, kui elus!"