L'Wren Scott jättis kogu maise vara Mick Jaggerile, õde ja vend ei saanud punast krossigi

 (8)
Testamendi tekst!
L'Wren Scott ja Mick Jagger
L'Wren Scott ja Mick JaggerFoto: LUCAS JACKSON, REUTERS

Milline iroonia, et enneaegselt elust lahkuda otsustanud Mick Jaggeri kaasa L'Wren Scotti enesetapu põhjuseks oli äriline läbikukkumine, rahahäda ning perekondlik tõrjutus, kuid oma testamendis jättis ta kogu oma maise vara Jaggerile ning õele ja vennale, kes kõigi ta äride eest hoolt kandis, ei jäetud punast krossigi, vahendab New York Post.

"Ma jätan oma kinnisvara, kõik juveelid, rõivad, mööbli ja kaunistused, isiklikud autod ja kõik muud esemed Michael Philip Jaggerile. Mu vend Randy Bambrough ning õde Jan Bambrough ei ole volitatud saama midagi. Praeguse seisuga kinnitan, et olen teadlikult öelnud lahti ka kõigi teiste pereliikmete toetamisest ja kinnitan, et rohkem pärijaid mul pole. Ma pole iialgi abielus olnud. Mul pole lapsi," seisab testamendis.

Kummaline fakt on, et testamendi käsikirjas on sõna "never" ("iialgi" toim.) maha tõmmatud lausest "pole iialgi abielus olnud". Kas ta pidas Mick Jaggerit oma abikaasaks? L'Wren Scotti 9 miljoni dollari väärtuses kinnisvara moodustavad 8 miljonit dollarit maksev korter New Yorgis, millele lisandub u. 1 miljoni dollari väärtuses muid esemeid.

Rannap Roostevaba maailm