Maailma kõige veidram muusikavideo? Kanye ja Kim heitsid koos kümne porgandpalja staariga ühte sängi

 (10)
Maailma kõige veidram muusikavideo? Kanye ja Kim heitsid koos kümne porgandpalja staariga ühte sängi
Foto: kuvatõmmis

Räppar Kanye West otsib jätkuvalt uusi viise maailma šokeerimiseks ning tema viimane temp paistab vägagi hästi toimivat.

Eile esitles West valitud seltskonnale oma loo “Famous” uhiuut videot, mis on rahva pannud kihama. Nimelt näeb räppari uues videos mitmeid maailmakuulsaid staare hiiglaslikus voodis ihualasti aelemas — Taylor Swift, Ray J, George W. Bush, Anna Wintour, Donald Trump, Caitlyn Jenner, Rihanna, Bill Cosby, Chris Brown, Amber Rose ning otseloomulikult ka Kanye koos oma abikaasa Kim Kardashianiga isiklikult.

Video ehtsus seati koheselt kahtluse alla ja mõned videos figureerinud tegelased on kuuldusi asunud ümber lükkama. “Miks peab minul olema torumehe taguotsa näitav vahakuju?” küsis Chris Brown sotsiaalmeedia vahendusel ja lisas “Kanye on hull! Andekas, kuid hull.” Ka Donald Trumpi ja George W. Bushi esindajad kinnitasid, et poliitikud ennast siiski paljaks ei võtnud.

Vaata Kanye uut videot oma silmaga ning otsusta ise — kas staarid võtsid ennast päriselt paljaks või tegemist vaid lihtlabase trikiga!Aitäh vastamast ja head loosiõnne!