Maailmakuulus juutuuber sai kriminaalsüüdistuse: saime sadu vihjeid tema asukoha kohta

 (2)
Maailmakuulus juutuuber sai kriminaalsüüdistuse: saime sadu vihjeid tema asukoha kohta
Foto: Scanpix

Maailmakuulus juutuuber Jake Paul on võimudega eriti karmilt pahuksis. Paulile esitati kriminaalsüüdistus kuritegeliku tegevuse eest meeleavaldajana.

USA võimud esitasid Paulile süüdistuse ebaseadusliku kogunemise ning sissetungi eest, vahendab BBC. 23-aastane staar ise aga eitab igasugust seost Scottsdale'i kaubanduskeskust tabanud vandalismiga.

Kohaliku politsei sõnul said nad staari asukoha kohta sadu vihjeid. Kokku arreteeriti Scottsdale'i kaubanduskeskuses ligi 20 inimest. Ametnike sõnul on poele tehtud kahju miljonite USA dollarite väärtuses. Varastatud esemeid on tagasi saadud tuhandete dollarite väärtuses.

Politsei on vankumatult kindel oma seisukohal, et Paul osales sissemurdmises ning jäi sinna kauemaks. Seda jagasid ametnikud ka oma sotsiaalmeedias. "Meie uurimine näitab, et Jake Paul osales ja jäi kohapeale peale ebaseadusliku kogunemise tuvastamist."

Eile sotsiaalmeedias teemat kommenteerinud Paul rõhutas eelkõige meeleavalduste põhjusele. "Andke mulle mu süüdistused, kuid keskenduge uuesti Georg Floydile ja Black Lives Matter liikumisele."

Rannap Roostevaba maailm