Maaja Kallast: homod kasvavad otse ema kaisust

 (178)
Maaja Kallast: homod kasvavad otse ema kaisust
Foto: Ilmar Saabas

"Emad teevad vea, kui võtavad oma pojad kaissu magama. Sealt kasvavadki homod ja otsustusvõimetud mehed," põrutab etiketiõpetaja Maaja Kallast. Ta ütleb, et lapse koht öösel on oma voodis, mitte ema kaisus.

“See on traagiline, kui palju on Eestis üksikemasid. Ja nad teevad selle vea, et võtavad oma poja öösel kaissu. Nii kasvavadki poistest homod, sest neil on juba lapsena naise lõhnast kõrini!” jutustab Kallast Publikule.

Legendaarne etiketiõpetaja teab, et laps vajab kasvamiseks ruumi ja ema lähedus ei tohiks lämmatada.

Kallast lisab, et ema lähedus ja soov lapse eest kõik ära teha, aitab võrsuda mitte ainult homoseksualistidel, vaid ka otsustusvõimetutel mehepoegadel.

“Ma näen tihti koolis nii palju otsustusvõimetuid mehi, et see on kurb. Kui käin õpetajatele loenguid pidamas, siis olen nende käest küsinud: “Mis õpetajad te olete, et ei oska mehi kasvatada?”,” kritiseerib Kallast ka tänapäeva pedagooge.

Kallasti sulest ilmus augustis raamat “Käitumise käsiraamat”, mis kõneleb ka laste kasvatamisest, kuid autori sõnul jäi raamatust palju olulist välja. Ta ei välista, et see materjal võib uueks raamatuks saada.

Rannap Roostevaba maailm