Mailis Reps kirjeldab päeva, mil mehe uus suhe avalikuks tuli: saatsin sõnumi, ta ei vastanud sellele


Mailis Reps
Mailis RepsFoto: Jaanus Lensment

"Lahutuseksperdid toovad ju ka esile, et kõigepealt on eitusfaas, siis tuleb haletsus, viha, kuni ühel hetkel aktsepteerid olukorda," sõnab Mailis Reps värske LP veergudel, et elas suvel abikaasa uuest naisest teada saamisest kuni eelmise nädalani eitusfaasis, uskudes, et mees teisest naisest loobub, sest kaotada on palju.

Reps, kes isegi alles Kroonika veebiveergudel ilmunud uudises teada sai, et mees on uue suhte avalikuks teinud, tõdeb, et alles viimase nädalaga on kohale talle jõudnud, et see on lõplik ja ilmselt oli sotsiaalmeediapostitus abikaasa ja tema uue kaasa ühine otsus: "Võib-olla oli ajend kutsuda esile järgmisi samme. Ja põhimõtteliselt nad selle ju saavutasid," sõnab Reps, et viimased paar päeva on neil abikaasaga lahutusest ka juttu nüüd olnud.

Mida tegi Reps aga pärast uudise lugemist? "Saatsin sõnumi, milles küsisin, kas ta on kindel, et tal on see samm lastega põhjalikult läbi räägitud, enne kui lapsed tema sõpradena Facebookis seda sealtkaudu näevad. Ta ei vastanud sellele," on naine solvunud ja täis mõistmatust, et üks 40ndates mees nii käituda üldse võiks.

Loe pikemalt, millal kõik kiiva kiskuma hakkas, mis saatsulikuks sai ja kuidas ta kuue haige lapse ja ministriametiga hakkama saab värske LP veergudelt või SIIT!