Maire Aunaste põletavad probleemid: Riigikogus on liiga palav töötada ja iPhone'i ekraanilt kehv teksti lugeda

 (47)
Kas tunned kaasa?
Maire Aunaste põletavad probleemid: Riigikogus on liiga palav töötada ja iPhone'i ekraanilt kehv teksti lugeda
Foto: Priit Simson

Poliitikasse siirdunud telenägu Maire Aunaste võttis hiljuti sotsiaalmeedias sõna teemal, milles püstitatud probleem seab tõsiselt kahtluse alla tema kui rahvasaadiku prioriteedid. Lisaks on tekst vürtsitatud ohtrate kirjavigadega, mis samuti tema kredibiilsusele kaasa ei aita. Aunaste sõnul on nimelt Riigikogus liialt palav, et tööd teha. Vaata ise, mida asjast arvata (tekst muutmata):

Pakkisin terve hommikupooliku asju. Noh et alates allergiatablettiidest kuni punase hommikumantlini midagi maha ei jàáks...(marilyn kerro ûtles mulle juba 2 aastat tagasi, et varsti ma jáàvat pimedaks...Tàna ma kuidagi veel oma IPhone S -ekraani nàen, kuigi teen tihti kirjutamises vigu..) Nagu paljud teavad, elan sellises 7-8 kraadises temperatuuris talvekuudel. Otsustasin nendel väga kûlmadel ilmadel Toompeale oma kabinetti kolida. Kolisingi. Aga vastu sama päeva ôhtut , kui olin umbes 26- kraadist kuuma välja kannatanud mitu tundi, sôitsin koju tagasi. Matsirahvas siiski ei suuda liiga soojas elada ...Nùùd, pluss 8 kraadises toas kùgelemises- sulejopp seljas ja kindad käes!-tunnen end jàlle hästi..


Pakkisin terve hommikupooliku asju. Noh et alates allergiatablettiidest kuni punase hommikumantlini midagi maha ei jàá...
Posted by Maire Aunaste on Thursday, January 7, 2016