Mäletad, kuidas Susan Boyle kuulsaks sai? Kogu teekonnal on eriti kurb seos Boyle'i emaga

 (1)
Mäletad, kuidas Susan Boyle kuulsaks sai? Kogu teekonnal on eriti kurb seos Boyle'i emaga
Foto: PA Wire/PA Images/Scanpix

10 aastat on möödas päevast, mil Susan Boyle oma uskumatu häälega kogu maailma jahmatas. Nüüd selgub, et kogu talendisaates osalemise põhjus on küllaltki kurb.

Video Boyle'i esimesest etteastest on vaadatud mitu miljonit korda. Oma albumite müügiga püstitas lauljanna lausa Guinnessi maailmarekordi. Nüüd valmistub naine uuesti talendisaate lavale astumiseks ja meenutab oma esimest esinemist, vahendab Mirror.

"2009. aastal otsustasin ma "Britain's Got Talentis" osaleda oma ema pärast, kes oli surnud. Ta alati palus, et ma endast kellegi teeksin ja oma lauluhäält kasutaksin. Seega ma nägin, et Glasgows on võistlus saatele ja otsustasin proovida."

Esimeses saates laulis Boyle laulu "I dreamed a dream", mille valis just selle sisu tõttu. "Ma valisin "I dreamed a dream", sest see tundus nii täpne seoses minu unistusega lauljaks saada. Minu elu ei olnud siis kõige parem, seega ma suhestusin lauluga päris hästi. Kõigil on unistus ja mu unistus sai päriselt tõeks."

Nüüd on naise elu kordades paranenud ja ta tunnistab, et saab omale lubada asju, millest varem isegi ei unistanud, nagu huulepulk või pirukad.