Mäletad veel Duffyt? Lauljanna avalikustab kohutava põhjuse, miks karjäär pooleli jäi: mind vägistati ja hoiti kinni


Mäletad veel Duffyt? Lauljanna avalikustab kohutava põhjuse, miks karjäär pooleli jäi: mind vägistati ja hoiti kinni
Foto: Scanpix

Maailmakuulsa lauljanna Duffy singel "Mercy" on veel selgelt kõigil meeles. Ometi ilmus hitt 2008. aastal ja varsti peale seda polnud Duffyst enam midagi kuulda. Nüüd on naine otsustanud kõik ausalt ära rääkida.

Lauljanna Duffy postitas sotsiaalmeediasse avatud ülestunnistuse, kus selgitab, miks ta laulmises pausi on teinud ja lihtsalt ei suuda veel lavale astuda, vahendab Fox News. "Te võite vaid ette kujutada, kui mitu korda ma seda kirjutada mõtlesin ja kui mitu korda ma analüüsisin, et kuidas ma ennast peale sellist teadet tunnen."

Lauljanna tunnistas, et ei tea, miks just nüüd on kõige õigem hetk rääkima hakata, kuid miski selle juures tekitab temas elevust, et lõpuks koormat kergendada saab ning ka fännide küsimused leiavad vastuse. "Uskuge mind, praegu on minuga kõik väga hästi, kuid tõde on see, et mind vägistati, uimastati ja hoiti vangis ning kõik see kestis kokku mitu päeva. Muidugi elasin ma selle üle, kuid taastumine võttis aega."

View this post on Instagram

You can only imagine the amount of times I thought about writing this. The way I would write it, how I would feel thereafter. Well, not entirely sure why now is the right time, and what it is that feels exciting and liberating for me to talk. I cannot explain it. Many of you wonder what happened to me, where did I disappear to and why. A journalist contacted me, he found a way to reach me and I told him everything this past summer. He was kind and it felt so amazing to finally speak. The truth is, and please trust me I am ok and safe now, I was raped and drugged and held captive over some days. Of course I survived. The recovery took time. There’s no light way to say it. But I can tell you in the last decade, the thousands and thousands of days I committed to wanting to feel the sunshine in my heart again, the sun does now shine. You wonder why I did not choose to use my voice to express my pain? I did not want to show the world the sadness in my eyes. I asked myself, how can I sing from the heart if it is broken? And slowly it unbroke. In the following weeks I will be posting a spoken interview. If you have any questions I would like to answer them, in the spoken interview, if I can. I have a sacred love and sincere appreciation for your kindness over the years. You have been friends. I want to thank you for that x Duffy Please respect this is a gentle move for me to make, for myself, and I do not want any intrusion to my family. Please support me to make this a positive experience.

A post shared by @ duffy on

Duffy selgitab, et on möödunud aastate jooksul korduvalt soovinud, et päike ta südames taas särama hakkaks, kuid tänaseni nii veel läinud ei ole. "Te küsite, et miks ma ei otsustanud oma häält kasutada ja oma tundeid väljendada? Ma lihtsalt ei tahtnud, et maailm mu silmis seda kurbust näeks."

Lauljanna selgitab, et lähipäevil on ilmumas avameelne intervjuus, kus loodetavasti vastab veel kõigile ülejäänud küsimustele, mis maailmal tekkida võivad. Samuti palub ta privaatsust ja tuge, et raskest ajast läbi minna.