Malluka abikaasa: kui ma vasektoomia tegin, arvati, et mul ei ole enam mune

 (5)
MARIANN TREIMANN, KARDO TREIMANN
MARIANN TREIMANN, KARDO TREIMANNFoto: Martin Ahven, Õhtuleht

Malluka ehk Mariann Treimanni blogis figureerib sageli ka tema abikaasa Kardo Treimann. Naisteka veergudel antud avameelses intervjuus pajatab ta oma elust Eesti ühe kuulsaima blogija kaasana, kolme tütre isana ja räägib näiteks sellest, kuidas vasektoomia järel tekkis palju valearusaamasid inimestel.

"Näiteks siis, kui ma vasektoomia tegin, arvati, et mul ei ole enam mune. Paljud arvasid, et mul pole jalgevahel enam mitte midagi… Ma saan aru, et see on võõras asi ja võõras sõna, aga tundus, nagu see oleks justkui nii, et keegi kuskil bussipeatuses rääkis midagi ja see levis kulutulena. Algas sellest, et mul pole mune ja lõppes sellega, et mul pole seal all midagi ja pean pissile minnes kõrre panema…" muigab Kardo, kuidas inimesed aru ei saa ja ühest asjast kujunes nagu telefonimängus sootuks midagi muud.

Kommentaare, mida nende kohta pillutakse ta aga üldse ei loe - nii on kindlaim, et ta ka negatiivsetel endale mõjuda lasta ei saa. "Mind ei mõjuta need minu kohta käivad kommentaarid üldse, sest ma ei loe neid. Ma olen reaalselt ühe korra selle aja jooksul, mis me Malluga koos oleme olnud, kirjutanud Googlesse sisse “Kardo Treimann”, lugesin kaks esimest kommentaari ära ja teadsin, et rohkem ei tohi."

Loe Kardo mõtetest, isapuhkusest ja blogija abikaasa argipäevast pikemalt SIIT!Aitäh vastamast ja head loosiõnne!