Mallukas Normanni paroodiast "Edekabelis": see on osa tööst, et keegi võib sind kuskil aastalõpuprogrammis parodeerida!

 (59)
Mallukas Normanni paroodiast "Edekabelis": see on osa tööst, et keegi võib sind kuskil aastalõpuprogrammis parodeerida!
TV3

Aasta viimasel päeval TV3 vaatajaid naerutanud Henrik Normanni "Edekabel" parodeeris muuhulgas ka Mariann Treimanni ehk Mallukat, kelle osalusel võis tänavu Kanal 2 eetris näha suisa kaht saatesarja "Malluka suvi" ja "Malluka sügis", mis keskendusid armastatud blogija igapäevaelule ning suurenevale perele. Kroonikale antud kommentaaris kinnitas Mallukas, et klipp oli tema meelest naljakas küll, sest enda üle on ikka hea aeg-ajalt naerda.

"Ma ei leia isiklikult üldse, et see solvav oleks olnud, sest Normann on igati hea parodeerija. Ja no visuaalselt suutis ta nii minu kui Kardo kenasti välja mängida. Ma ise seda küll ei osanud oodata, et keegi meid kuskile aastalõpuprogrammi paneb, aga väga vahva ju, et pandi," muljetas Mallukas, ent lisas, et siiski sisaldas "Edekabelis" talle pühendatud saatelõik absoluutselt iga stereotüüpi, mis ta enda kohta kuulnud on, eriti toodete tasuta saamist ja promomist.

"See toodete värk oli tal selles suhtes natukene mööda läinud, et selline product placement (reklaami eesmärgil taotluslik toodete asetus toim.) ei ole kunagi teemas olnud ei saates ega mu blogis. Eks saatel ikka oli sponsoreid, aga enamus "reklaami" tegi Kardo miskipärast suvalistele asjadele meie kodus, ilma mingi tagamõtteta. Ma ise pidevalt naersin, et ta on nagu mingi teleturg," muigas blogija, lisades juurde, et eks tegelikult blogijad saavadki tasuta asju, see on osa tööst. "Samamoodi on osa tööst see, et keegi võib sind kuskil aastalõpuprogrammis parodeerida!" leiab ta lõpetuseks.

Seotud lood:

Vaata ka kõnealust klippi uuesti: