Mallukas šokeeris fänne erakordse vabakasvatusega: Appi! Mu närvid ei peaks vastu! Kuidas sa lased neil niimoodi läbustada?

 (1)
MARIANN TREIMANN
MARIANN TREIMANNFoto: Erki Pärnaku, Õhtuleht

Eesti kuulsamaid blogijaid Mariann Treimann ehk Mallukas on suutnud sotsiaalmeedias taas paraja emotsioonitormi käima tõmmata, kuna on hämmastanud paljusid lapsevanemaid oma Instagrami story'desse lisatud materjaliga kodusest "kunstitunnist", kus lapsed terve elamise ja iseendid üleni guaššvärvide ja meigipintslitega ära mäkerdavad.

""Appi! Mu närvid ei peaks vastu! Kuidas sa lased neil niimoodi läbustada?!" ohkisid eile nii paljud, kes mu story'sid vaadates rabanduse said. Aga teate mis? Meil kodus on soe vesi olemas ja lastele nii väga meeldivad sellised plätserdamised," nentis Mallukas ning täpsustas, et põrandale oli siiski kaitseks teibitud prügikott. "Jah, pean nentima, et seekord oli mul neile pakkuda täitsa harilikke guašše, tavaliselt oleme Looduspere poest näpuvärve tellinud, aga seekord olid otsas ja no isegi kui natukene sattus suhu, mis siis? Ega ta hea ei maitsnud, teist korda enam ei pandud."

"Ärge unustage, et segadus on ainult segadus. Seda saab ära koristada. See ei võta tegelikult üldse palju aega, aga meie lapsed on väiksed ainult ühe korra. Ja seegi ei võta palju aega, kuni nad on suured ja neid ei huvita enam ema-isaga koos mässamine. Siis on ainukesed asjad, mis meil alles, meie mälestused. Ja kui me neid ei loo, siis vaevalt, et mälestus korras kodust sulle kunagi vanana naeratuse suule toob. Aga see pilt, kuidas su lapsed lõbutsevad, see toob kohe kindlasti. Nii et hopp-hopp välja oma mugavustsoonist ja las lapsed lustivad! Sina ei ole ainuke, kes seda kunagi südamest rõõmustades meenutab," jagab blogija oma elutarkust.